Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak wyglądał Lublin w 1993 roku. "Niesamowity rozwój nastąpił w naszym pięknym mieście"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2017 r. o 09:35 Powrót do artykułu
Brak korków? Chyba była "lepsza koordynacja ruchu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwierć wieku miasto żyło. Ostatnie lata to agonia Lublina. Jedyne co się na lepsze zmieniło to troche chodniki rowniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to ma być ukryta agitacja za żuczkiem...?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKOŚ BARDZO TRUDNO DOPATRZEĆ SIĘ NIESAMOWITEGO ROZWOJU-CO BYŁO TO I JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super,wyjeżdżacie ze Staffa,ja mieszkam na Kunickiego na przeciw Kościoła,moje wspomnienia,moje ulice,moja droga ze szkoły nr 2, miło popatrzeć.Wzruszyłam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmieniło - teraz takie samo dziadostwo wokół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny ten film:) jako ciekawostkę dodam - poszukałem w necie, że inflacja w 93 roku wynosiła 37 % a lokaty były oprocentowane 40% rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zmienia ale straż miejska nigdy,ten pan z lizakiem na koniec filmu-świetny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Nie wierzyłem wtedy, że moje  miasto  będzie na takim samym poziomie jak inne miasta w tamtejszej zachodniej Europie – podsumowuje pan Artur. Pan lekarz Artur musi byc osoba delikatnie mowiąc oderwana od rzeczywistości jesli twierdzi, że Lublin jest na takim samym poziemie jak inne miesta zachodniej europy. Niech zapyta ile w szpiatalu zarabiaja jego kolezanki pielegniarki wtedy dowie sie, ze Lublin to jednak nie jest Lyon, Manchester, Stuttgart, Bergen czy nawet Bolonia. 3/4 ludzi w galeriach handlowch uprawia tzw.widow-shopping, oferty pracy za zarobkami poziomie zasiłku dla uchodzców, co druga młoda osoba napotkana na ulicy chce uciekac z Lublina a ten zyje w matrixie, w błogim matrixie...coś niedobrze z tymi naszymi doktorami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały, majestatyczny Baobab... Chce mi się płakać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny artykuł z cyklu "chwalmy oskarżonego gospodarza jaki to dobry był" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że Lublin się zmienił. W końcu minęły 24 lata. Jakby tak z 1993 cofnąć się do 1969 to też wiele rzeczy w Lublinie wyglądało inaczej. I żeby nie było, nie jestem żadnym komuchem ani sympatykiem czasów słusznie minionych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...